Dijeli
NOVA TV Nova Tv
Pretplatnici
465,000
pregleda Video
558,386,559
Broj Video
5711
Zemlja
Kategorija
YouTuberu budući
2014
Podijelite ga, ako vam se sviđa

NOVA TV Statistika YouTube kanalu

NOVA TV
Pretplatnici
465,000
pregleda Video
558,386,559
Broj Video
5711
Procijenjena zarada u proteklih 30 dana
€ 4.68K - € 28.1K
7,000
Posljednji 7 dana
Pretplatnici
14,000
Posljednji 30 dana
71,000
Posljednji 90 dana
6,129,806
Posljednji 7 dana
pregleda Video
13,919,414
Posljednji 30 dana
75,001,889
Posljednji 90 dana
Datum pregleda Video Procijenjena zarada
30.04.2021 Fri +8,756,865 € 2.94K - € 17.7K
20.04.2021 Tue +5,162,549 € 1.74K - € 10.4K
14.04.2021 Wed +17,766,540 € 5.97K - € 35.8K
25.03.2021 Thu +8,459,710 € 2.84K - € 17.1K
16.03.2021 Tue +4,758,514 € 1.6K - € 9.6K
10.03.2021 Wed +3,092,699 € 1.04K - € 6.24K
06.03.2021 Sat +7,555,458 € 2.54K - € 15.2K
25.02.2021 Thu +11,351,868 € 3.82K - € 22.9K
15.02.2021 Mon +8,097,686 € 2.72K - € 16.3K
07.02.2021 Sun +6,738,932 € 2.26K - € 13.6K
29.01.2021 Fri +52,878,840 € 17.8K - € 107K
10.11.2020 Tue +4,286,935 € 1.44K - € 8.64K
01.11.2020 Sun +3,974,713 € 1.34K - € 8.01K
24.10.2020 Sat +2,276,513 € 765 - € 4.59K