Dijeli
PLANET LILLE Planet Lille
Pretplatnici
166,000
pregleda Video
179,078,808
Broj Video
389
Zemlja
Kategorija
YouTuberu budući
2010
Podijelite ga, ako vam se sviđa

PLANET LILLE Statistika YouTube kanalu

PLANET LILLE
Pretplatnici
166,000
pregleda Video
179,078,808
Broj Video
389
Procijenjena zarada u proteklih 30 dana
€ 1.7K - € 10.2K
4,667
Posljednji 7 dana
Pretplatnici
13,000
Posljednji 30 dana
23,000
Posljednji 90 dana
2,350,733
Posljednji 7 dana
pregleda Video
5,066,441
Posljednji 30 dana
10,016,390
Posljednji 90 dana
Datum pregleda Video Procijenjena zarada
03.10.2021 Sun +2,014,914 € 677 - € 4.06K
27.09.2021 Mon +1,980,787 € 665 - € 3.99K
20.09.2021 Mon +1,070,740 € 359 - € 2.16K
11.09.2021 Sat +688,809 € 231 - € 1.39K
06.09.2021 Mon +896,633 € 301 - € 1.81K
31.08.2021 Tue +1,100,582 € 369 - € 2.22K
20.08.2021 Fri +594,322 € 199 - € 1.2K
10.08.2021 Tue +499,642 € 167 - € 1.01K
31.07.2021 Sat +1,169,961 € 393 - € 2.36K
18.07.2021 Sun +840,371 € 282 - € 1.69K
09.07.2021 Fri +729,568 € 245 - € 1.47K
28.06.2021 Mon +538,719 € 181 - € 1.09K
19.06.2021 Sat +538,782 € 181 - € 1.09K
10.06.2021 Thu +553,506 € 186 - € 1.12K