Dijeli
JoomBoos Joom Boos
Pretplatnici
754,000
pregleda Video
293,076,454
Broj Video
1593
Zemlja
Kategorija
YouTuberu budući
2015
Podijelite ga, ako vam se sviđa

JoomBoos Statistika YouTube kanalu

JoomBoos
Pretplatnici
754,000
pregleda Video
293,076,454
Broj Video
1593
Procijenjena zarada u proteklih 30 dana
€ 652 - € 3.92K
2,000
Posljednji 7 dana
Pretplatnici
2,000
Posljednji 30 dana
33,000
Posljednji 90 dana
1,941,706
Posljednji 7 dana
pregleda Video
1,941,706
Posljednji 30 dana
25,059,932
Posljednji 90 dana
Datum pregleda Video Procijenjena zarada
10.03.2020 Tue +1,941,706 € 652 - € 3.92K
20.02.2020 Thu +5,690,708 € 1.91K - € 11.5K
19.02.2020 Wed +280,697 € 94 - € 566
18.02.2020 Tue +242,596 € 81 - € 489
17.02.2020 Mon +225,107 € 75 - € 453
16.02.2020 Sun +329,137 € 110 - € 663
15.02.2020 Sat +349,032 € 117 - € 703
14.02.2020 Fri +353,202 € 118 - € 712
13.02.2020 Thu +476,456 € 160 - € 960
12.02.2020 Wed +399,033 € 134 - € 804
11.02.2020 Tue +339,674 € 114 - € 684
10.02.2020 Mon +474,986 € 159 - € 957
09.02.2020 Sun +157,878 € 53 - € 318
08.02.2020 Sat +678,741 € 228 - € 1.37K