Dijeli
IDEIAS INCRÍVEIS Ideias IncrÍveis
Pretplatnici
13,700,000
pregleda Video
2,940,267,255
Broj Video
3186
Zemlja
Kategorija
YouTuberu budući
2017
Podijelite ga, ako vam se sviđa

IDEIAS INCRÍVEIS Statistika YouTube kanalu

IDEIAS INCRÍVEIS
Pretplatnici
13,700,000
pregleda Video
2,940,267,255
Broj Video
3186
Procijenjena zarada u proteklih 30 dana
€ 31.4K - € 188K
140,000
Posljednji 7 dana
Pretplatnici
200,000
Posljednji 30 dana
1,900,000
Posljednji 90 dana
52,621,635
Posljednji 7 dana
pregleda Video
93,447,819
Posljednji 30 dana
642,846,107
Posljednji 90 dana
Datum pregleda Video Procijenjena zarada
20.03.2020 Fri +37,586,882 € 12.6K - € 75.8K
13.03.2020 Fri +55,860,937 € 18.8K - € 113K
20.02.2020 Thu +157,126,007 € 52.8K - € 317K
19.02.2020 Wed +8,372,762 € 2.81K - € 16.9K
18.02.2020 Tue +7,204,296 € 2.42K - € 14.5K
17.02.2020 Mon +6,724,100 € 2.26K - € 13.6K
16.02.2020 Sun +8,028,678 € 2.7K - € 16.2K
15.02.2020 Sat +8,725,782 € 2.93K - € 17.6K
14.02.2020 Fri +6,186,627 € 2.08K - € 12.5K
13.02.2020 Thu +6,119,546 € 2.06K - € 12.3K
12.02.2020 Wed +3,492,571 € 1.17K - € 7.04K
11.02.2020 Tue +5,398,276 € 1.81K - € 10.9K
10.02.2020 Mon +8,564,065 € 2.88K - € 17.3K
09.02.2020 Sun +304,477 € 102 - € 613