Dijeli
Fox News Fox News
Pretplatnici
4,540,000
pregleda Video
3,887,542,893
Broj Video
63371
Kategorija
YouTuberu budući
2006
Podijelite ga, ako vam se sviđa

Fox News Statistika YouTube kanalu

Fox News
Pretplatnici
4,540,000
pregleda Video
3,887,542,893
Broj Video
63371
Procijenjena zarada u proteklih 30 dana
€ 58.6K - € 351K
70,000
Posljednji 7 dana
Pretplatnici
160,000
Posljednji 30 dana
610,000
Posljednji 90 dana
54,104,419
Posljednji 7 dana
pregleda Video
174,291,883
Posljednji 30 dana
743,579,083
Posljednji 90 dana
Datum pregleda Video Procijenjena zarada
13.03.2020 Fri +54,104,419 € 18.2K - € 109K
08.03.2020 Sun +40,249,470 € 13.5K - € 81.2K
07.03.2020 Sat +7,229,208 € 2.43K - € 14.6K
05.03.2020 Thu +16,106,966 € 5.41K - € 32.5K
04.03.2020 Wed +7,091,433 € 2.38K - € 14.3K
29.02.2020 Sat +25,439,908 € 8.55K - € 51.3K
27.02.2020 Thu +15,415,796 € 5.18K - € 31.1K
26.02.2020 Wed +8,654,683 € 2.91K - € 17.5K
23.02.2020 Sun +23,624,866 € 7.94K - € 47.6K
21.02.2020 Fri +16,409,928 € 5.51K - € 33.1K
20.02.2020 Thu +7,870,270 € 2.65K - € 15.9K
19.02.2020 Wed +10,536,410 € 3.54K - € 21.2K
18.02.2020 Tue +6,712,066 € 2.26K - € 13.5K
17.02.2020 Mon +8,108,260 € 2.72K - € 16.3K