Dijeli
Fox News Fox News
Pretplatnici
7,180,000
pregleda Video
7,304,042,889
Broj Video
70750
Kategorija
YouTuberu budući
2006
Podijelite ga, ako vam se sviđa

Fox News Statistika YouTube kanalu

Fox News
Pretplatnici
7,180,000
pregleda Video
7,304,042,889
Broj Video
70750
Procijenjena zarada u proteklih 30 dana
€ 53.8K - € 323K
44,546
Posljednji 7 dana
Pretplatnici
100,000
Posljednji 30 dana
340,000
Posljednji 90 dana
68,437,510
Posljednji 7 dana
pregleda Video
160,061,911
Posljednji 30 dana
613,791,218
Posljednji 90 dana
Datum pregleda Video Procijenjena zarada
01.05.2021 Sat +107,544,658 € 36.1K - € 217K
20.04.2021 Tue +52,517,253 € 17.6K - € 106K
14.04.2021 Wed +131,010,514 € 44K - € 264K
25.03.2021 Thu +49,992,510 € 16.8K - € 101K
16.03.2021 Tue +28,117,892 € 9.45K - € 56.7K
10.03.2021 Wed +35,839,638 € 12K - € 72.3K
02.03.2021 Tue +48,925,519 € 16.4K - € 98.7K
21.02.2021 Sun +87,792,602 € 29.5K - € 177K
11.02.2021 Thu +6,420,848 € 2.16K - € 12.9K
10.02.2021 Wed +8,200,949 € 2.76K - € 16.5K
09.02.2021 Tue +7,282,385 € 2.45K - € 14.7K
08.02.2021 Mon +50,146,450 € 16.9K - € 101K
01.02.2021 Mon +68,517,472 € 23K - € 138K
23.01.2021 Sat +540,575,719 € 182K - € 1.09M