Dijeli
DAZN Länderspiele Dazn Länderspiele
Pretplatnici
268,000
pregleda Video
126,638,732
Broj Video
256
Kategorija
YouTuberu budući
2019
Podijelite ga, ako vam se sviđa

DAZN Länderspiele Statistika YouTube kanalu

DAZN Länderspiele
Pretplatnici
268,000
pregleda Video
126,638,732
Broj Video
256
Procijenjena zarada u proteklih 30 dana
€ 3.43K - € 20.6K
11,375
Posljednji 7 dana
Pretplatnici
13,000
Posljednji 30 dana
37,000
Posljednji 90 dana
8,840,969
Posljednji 7 dana
pregleda Video
10,208,531
Posljednji 30 dana
24,129,015
Posljednji 90 dana
Datum pregleda Video Procijenjena zarada
14.10.2021 Thu +10,103,964 € 3.4K - € 20.4K
06.10.2021 Wed +35,098 € 11 - € 70
01.10.2021 Fri +69,469 € 23 - € 140
23.09.2021 Thu +162,495 € 54 - € 327
14.09.2021 Tue +5,571,861 € 1.87K - € 11.2K
08.09.2021 Wed +5,401,500 € 1.82K - € 10.9K
04.09.2021 Sat +2,592,304 € 871 - € 5.23K
25.08.2021 Wed +61,430 € 20 - € 123
12.08.2021 Thu +43,522 € 14 - € 87
03.08.2021 Tue +87,372 € 29 - € 176
23.07.2021 Fri +137,062 € 46 - € 276
13.07.2021 Tue +273,719 € 91 - € 551
01.07.2021 Thu +154,988 € 52 - € 312
23.06.2021 Wed +490,384 € 164 - € 988