Dijeli
BoostedBoiz Boosted Boiz
Pretplatnici
882,000
pregleda Video
182,569,500
Broj Video
716
Zemlja
Kategorija
YouTuberu budući
2015
Podijelite ga, ako vam se sviđa

BoostedBoiz Statistika YouTube kanalu

BoostedBoiz
Pretplatnici
882,000
pregleda Video
182,569,500
Broj Video
716
Procijenjena zarada u proteklih 30 dana
€ 1.08K - € 6.5K
3,000
Posljednji 7 dana
Pretplatnici
5,000
Posljednji 30 dana
5,000
Posljednji 90 dana
1,655,226
Posljednji 7 dana
pregleda Video
3,223,375
Posljednji 30 dana
3,223,375
Posljednji 90 dana
Datum pregleda Video Procijenjena zarada
22.07.2020 Wed +1,655,226 € 556 - € 3.34K
15.07.2020 Wed +1,468,732 € 493 - € 2.96K
05.07.2020 Sun +99,417 € 33 - € 200
04.07.2020 Sat +9,645,122 € 3.24K - € 19.4K
26.04.2020 Sun +3,705,105 € 1.25K - € 7.47K
11.04.2020 Sat +8,390,692 € 2.82K - € 16.9K
22.02.2020 Sat +325,871 € 109 - € 657
20.02.2020 Thu +140,818 € 47 - € 283
19.02.2020 Wed +1,256,413 € 422 - € 2.53K
14.02.2020 Fri +625,008 € 210 - € 1.26K
12.02.2020 Wed +376,492 € 126 - € 759
09.02.2020 Sun +400,926 € 134 - € 808
07.02.2020 Fri +107,021 € 35 - € 215
06.02.2020 Thu +538,665 € 181 - € 1.09K